dsc09319

Od 04 do 12 stycznia 2018 r. na terenie Gminy Głuchołazy odbywały się Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych – etap gminny. 100 uczniów ze szkół podstawowych wzięło udział w pięciu konkursach przedmiotowych. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się zwyciężczyni konkursu polonistycznego – Zuzanna Ćwiek

– uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach, która uzyskała 89,2% punktów. Do etapu wojewódzkiego kwalifikuje się uczestnik eliminacji gminnych, który uzyskał nie mniej niż 85% punktów możliwych do zdobycia.

WYNIKI WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ETAPU GMINNEGO z następujących konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych:

1. Konkurs Polonistyczny

2. Konkurs Matematyczny

3. Konkurs Języka Angielskiego

4. Konkurs Języka Niemieckiego

5. Konkurs Historyczny.

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO

dla uczniów szkół podstawowych

ETAP GMINNY

data przeprowadzenia konkursu: 04 stycznia 2018 r.

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa szkoły

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

1

Zuzanna Ćwiek

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

53,5

89,2

2

Łucja Mordarska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

48

80

3

Zuzanna Śliwa

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bodzanowie

47

78,33

4

Gabriela Witkowska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

44

73,33

5

Maksymilian Jurek

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

41

68,33

6

Nicola Niemiec

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Burgrabice

38,5

64,16

7

Bartosz Świetlikowski

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Nowym Świętowie

38

63,33

8

Paulina Wąsik

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

34

56,66

9

Krzysztof Smoliński

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Burgrabic

33

55

10

Michał Zapała

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

32,5

54,16

11

Szymon Miłaszewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

31

51,66

12

Milena Kobienia

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Nowym Świętowie

30

50

13

Alicja Czereba

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

27,5

45,83

14

Jakub Zygoń

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Nowym Świętowie

26

43,33

15

Aleksandra Stasina

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Biskupowie

23

38,33

16

Dominik Szymkowicz

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

21

35

17

Aleksandra Pietrzykowska

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Nowym Świętowie

20

33,33

18

Jan Turski

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

19

31,66

19

Jakub Skokun

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Nowym Świętowie

17,5

29,16

 

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

dla uczniów szkół podstawowych

ETAP GMINNY

data przeprowadzenia konkursu: 10 stycznia 2018 r.

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa szkoły

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

1

Jan Turski

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

18

45

2

Wiktoria Dąbrowska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

17

42

3

Krzysztof Smoliński

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Burgrabice

17

42

4

Szymon Miłaszewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

16

40

5

Kacper Borkowski

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

15

37

6

Zuzanna Ćwiek

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

14

35

7

Paweł Jankowski

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

9

22

8

Michał Zapała

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

9

22

9

Hanna Jakieła

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

8

20

10

Alicja Czereba

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

7

17

11

Gabriela Witkowska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

6

15

12

Nikola Pabjanek

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

5

12

13

Marcel Danieluk

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

5

12

14

Kacper Piesiak

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

5

12

15

Jakub Zając

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

5

12

16

Maciej Tarchała

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

5

12

17

Szymon Solarz

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

3

7

18

Anna Uchmanowicz

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

3

7

 

 

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

dla uczniów szkół podstawowych

ETAP GMINNY

data przeprowadzenia konkursu: 12 stycznia 2018 r.

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa szkoły

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

1

Satyam Kumar

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

81

81

2

Zuzanna Ćwiek

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

76

76

3

Dominik Szymkowicz

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

76

76

4

Tomasz Nowak

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bodzanowie

75

75

5

Gabriela Witkowska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

75

75

6

Julia Wawok

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Markowice Polski Świętów, Sucha Kamienica

74

74

7

Emilia Brzezińska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

73

73

8

Maksymilian Jurek

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

71

71

9

Zuzanna Śliwa

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bodzanowie

71

71

10

Dawid Bryja

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Burgrabice

70

70

11

Kacper Piesiak

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

68

68

12

Emilia Hoc

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

65

65

13

Łucja Mordarska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

65

65

14

Aleksander Mikołajczyk

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

64

64

15

Jan Tokarczyk

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

63

63

16

Kacper Tomaszewski

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

63

63

17

Tomasz Węgiel

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

61

61

18

Szymon Miłaszewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

59

59

19

Jan Turski

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

57

57

20

Stanisław Bogusz

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

54

54

21

Michał Bedrunka

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Burgrabice

53

53

22

Kalina Mendel

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

52

52

23

Jakub Miążek

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

48

48

24

Julia Bartnik

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bodzanowie

46

46

25

Bianka Piasecka

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

45

45

26

Michał Jurczyk

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

42

42

27

Maciej Tarchała

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

37

37

28

Julia Gracz

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

36

36

29

Michał Studziński

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

29

29

30

Miłosz Pik

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

28

28

 

 

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

dla uczniów szkół podstawowych

ETAP GMINNY

data przeprowadzenia konkursu: 08 stycznia 2018 r.

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa szkoły

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

1

Aleksander Singh

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

87,25

67

2

Szymon Miłaszewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

76

58

3

Maciej Kobza

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

65,75

50

4

Maciej Ostrowski

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

56,75

44

5

Klaudia Rychel

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

51,5

40

6

Alexander Mikołajczyk

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

51,25

40

7

Miłosz Pik

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

43,25

33

8

Stanisław Bogusz

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

40,25

30

9

Martyna Gołąbek

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

35

26

10

Michał Studziński

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

34,25

25

 

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

dla uczniów szkół podstawowych

ETAP GMINNY

data przeprowadzenia konkursu: 05 stycznia 2018 r.

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa szkoły

Ilość uzyskanych punktów

Ilość uzyskanych punktów w %

1

Jakub Brandys

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Markowice. Polski Świętów, Sucha Kamienica

35

76

2

Łucja Mordarska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

33

72

3

Michał Zapała

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

33

72

4

Dominik Szymkowicz

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

29

63

5

Emilia Brzezińska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

29

63

6

Martyna Wierna

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

28

61

7

Maciej Ostrowski

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

26

56

8

Tomasz Nowak

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bodzanowie

26

56

9

Zuzanna Ćwiek

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

26

56

10

Michał Mendrychowski

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

25

54

11

Mikołaj Pelc

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Markowice. Polski Świętów, Sucha Kamienica

24

52

12

Stanisław Bogusz

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

24

52

13

Marcel Danieluk

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

23

50

14

Bartosz Świetlikowski

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Nowym Świętowie

23

50

15

Jan Turski

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

22

48

16

Szymon Miłaszewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

22

48

17

Maciej Tarchała

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

20

43

18

Mikołaj Misiek

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

18

39

19

Jakub Skokun

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Nowym Świętowie

17

37

20

Jakub Zygoń

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Nowym Świętowie

15

33

21

Piotr Harasymowicz

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

14

30

22

Oliwia Muszyńska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

11

24

23

Kacper Tomaszewski

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

10

22