47443969 370052710210820 6676534435522805760 n 

Nasz "II Międzynarodowy Mikołajkowy Klubowy Turniej Karate Tradycyjnego" przechodzi do historii, ale wciąż żyjemy tym wyjątkowym dniem. W turnieju wystartowali zawodnicy z Polski i Czech z podziałem na kategorie według konkurencji, wieku i stopnia. Turniej rozpoczęliśmy jak zwykle od przywitania Gościa specjalnego, którym był

św. Mikołaj. W drodze z bieguna północnego postanowił nas odwiedzić i nagrodzić ciężką pracę dzieci licznymi niespodziankami:-). W tym dniu nikt nie był przegrany a każdy zawodnik niezależnie od wyniku otrzymał PACZKĘ a zawodnicy poza podium PAMIĄTKOWY MEDAL. Dzieci po swoich startach miały możliwość skorzystania z licznych atrakcji jakie na nich czekały. Oczywiście nie możemy zapomnieć o podziękowaniach dla :-):
Dziękujemy obsłudze medycznej Pani Urszuli Ćwiek za poczucie bezpieczeństwa.
Dziękujemy Klubowiczom, Rodzicom i sympatykom naszej Akademii za pomoc w organizacji turnieju!
Dziękujemy Animatorom, którzy zapewniali dobrą zabawę dzieciom po zakończeniu startów!
Dziękujemy sędziom za sprawiedliwe wyniki!
Dziękujemy Dyrektorowi Panu Markowi Szymanowskiemu @Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji za udostępnienie hali.
Dziękujemy naszemu Trębaczowi Kamilowi Garnek za „fam fary” dla zawodników!
Dziękujemy Panu Laskowskiemu właścicielowi ośrodka @Banderoza za udostępnienie tatami!
Oczywiście nie możemy zapomnieć o naszych sponsorach wśród, których należy wymienić:
@Autodoprava Břetislav Látal, Firma „Hydrokal” Krzysztof Kalisz, Mariusz Gargol „Sklep Bodzanów”, Jacek Czarnecki „Drawmet”, Pani Magdalena Karvonen, Pani Katarzyna Pietrzykowska, Pan Robert Olchawa .
Dziękujemy!
Zawody rozpoczęliśmy od startów najmłodszej grupy przedszkolnej a następnie zawodnicy startowali w swoich kategoriach w konkurencjach: KIHON, KATA i KUMITE.
Oficjalne wyniki:
Konkurencja KIHON DZIEWCZĄT (ur. 2011 i później) 9kyu
I miejsce Maja Keller (Polska)
II miejsce Magdalena Mackovičová (Czechy)
III miejsce Weronika Malanowska (Polska)
III miejsce Paulina Wnęk (Polska)

Konkurencja KATA DZIEWCZĄT (ur. 2011 i póżniej) 9kyu
I miejsce Amelie Špicarová (Czechy)
II miejsce Rose-Maria Karvonen (Polska)
III miejsce Alexandra Pietrasova (Czechy)
III miejsce Ann Thu Le (Czechy)

Konkurencja KIHON CHŁOPCÓW (ur. 2011 i póżniej) 9kyu
I miejsce Julian Kwiecień (Polska)
II miejsce Jakub Meller (Polska)
III miejsce Maciej Skrętkowicz (Polska)
III miejsce Marcel Małczyk (Polska)

Konkurencja KATA CHŁOPCÓW (ur. 2011 i póżniej) 9kyu
I miejsce Antoni Bagnicki (Polska)
II miejsce Witold Szegżda (Polska)
III miejsce Bartosz Jabłoński (Polska)
III miejsce Maciej Czerwiński (Polska)

Konkurencja KATA CHŁOPCÓW (ur. 2011 i póżniej) 9kyu
I miejsce Antoni Bagnicki (Polska)
II miejsce Witold Szegżda (Polska)
III miejsce Bartosz Jabłoński (Polska)
III miejsce Maciej Czerwiński (Polska)

Konkurencja KATA CHŁOPCÓW (ur. 2011 i póżniej) 8kyu
I miejsce Tomasz Pyrzyk (Polska)
II miejsce Wiktor Głuch (Polska)
III miejsce Dimitris Pietras (Czechy)

Konkurencja KATA DZIEWCZĄT (ur. 2010 - 2008) 9kyu
I miejsce Malwina Małczyk (Polska)
II miejsce Julia Stachów (Polska)
III miejsce Emilia Stachów (Polska)
III miejsce Emilia Rogalska (Polska)

Konkurencja KIHON CHŁOPCY (ur. 2010 - 2009) 9kyu
I miejsce Alan Licznar (Polska)
II miejsce Gracjan Piotrowski (Polska)
III miejsce Dominik Klimek (Polska)

Konkurencja KATA DZIEWCZĄT (ur. 2010 - 2009) 8kyu
I miejsce Aleksandra Beztroska (Polska)
II miejsce Zuzanna Kalisz (Polska)
III miejsce Josefina Handlířová (Czechy)
III miejsce Amelia Danicka (Polska)

Konkurencja KATA DZIEWCZĄT (ur. 2010 - 2009) 8-7kyu
I miejsce Zofia Studzienna (Polska)
II miejsce Julia Pachura (Polska)
III miejsce Milena Wolak (Polska)
III miejsce Jessica Jamróz (Polska)

Konkurencja KATA CHŁOPCÓW (ur. 2010 - 2009) 8kyu
I miejsce Kacper Juraszek (Polska)
II miejsce Alan Budyk (Polska)
III miejsce Maciej Setlak (Polska)
III miejsce Kami Jakowski (Polska)

Konkurencja KATA CHŁOPCÓW (ur. 2010 - 2008) 7kyu
I miejsce Peters Ben (Czechy)
II miejsce Piotr Grochoła (Polska)
III miejsce Vojtěch Zourek (Czechy)
III miejsce Břetislav Bartoň (Czechy)

Konkurencja KATA DZIEWCZĄT (ur. 2010 - 2007) 6kyu
I miejsce Julia Bukowiec (Polska)
II miejsce Oliwia Łydka (Polska)
III miejsce Karolina Janešíková (Czechy)

Konkurencja KATA CHŁOPCÓW (ur. 2010 - 2008) 7kyu
I miejsce Michal Janešík (Czechy)
II miejsce Jakub Loskot (Czechy)

Konkurencja KATA CHŁOPCÓW (ur. 2008 - 2007) 8kyu
I miejsce Nicolaos Pietras (Czechy)
II miejsce Ponikiewski Szymon (Polska)
III miejsce Jakub Jakowski (Polska)
III miejsce Mateusz Szewczyk (Polska)

Konkurencja KATA CHŁOPCÓW (ur. 2008 - 2007) 6 - 5kyu
I miejsce Dominik Garnek (Polska)
II miejsce Tymoteusz Pyrzyk (Polska)
III miejsce Anastasis-Ilias Tilios (Czechy)
III miejsce Jan Handlíř (Czechy)

Konkurencja KATA DZIEWCZĄT (ur. 2008 - 2004) 8-7kyu
I miejsce Zuzanna Śliwa (Polska)
II miejsce Tereza Mrkvova (Polska)
III miejsce Amelia Głąb (Polska)
III miejsce Oliwie Špicarová (Czechy)

Konkurencja KATA DZIEWCZĄT (ur. 2005 - 2004) 6-5kyu
I miejsce Angelika Hulbój (Polska)
II miejsce Tereza Kubiszová (Czechy)
III miejsce Aleksandra Pietrzykowska (Polska)
III miejsce Angelika Łankiewicz (Polska)

Konkurencja KATA CHŁOPCÓW (ur. 2007 - 2005) 6-5kyu
I miejsce Robert Škroch (Czechy)
II miejsce Tomasz Pietrzykowski (Polska)
III miejsce Daniel Zadrożny (Polska)
III miejsce Rafał Dąbrowski (Polska)

Konkurencja KATA CHŁOPCÓW (ur. 2007 - 2004) 8-7kyu
I miejsce Kevin Horák (Czechy)
II miejsce Pavel Svoboda (Czechy)
III miejsce Gabriel Marków (Polska)

Konkurencja KATA CHŁOPCÓW (ur. 2006 - 2005) 6-5kyu
I miejsce Samuel Ćwiek (Polska)
II miejsce Tymoteusz Kantyka (Polska)
III miejsce Patryk Olchawa (Polska)

Konkurencja KATA CHŁOPCÓW (ur. 2004 - 2003) 6-5kyu
I miejsce Dominik Wenglarzy (Polska)
II miejsce Tomáš Veleba (Czechy)
III miejsce Damian Jonarski (Polska)

Konkurencja KUMITE DZIEWCZĄT (ur. 2010 - 2007) 6kyu
I miejsce Zosia Studzienna (Polska)
II miejsce Julia Bukowiec (Polska)
III miejsce Oliwia Łydka (Polska)
III miejsce Karolina Janešíková (Czechy)

Konkurencja KUMITE CHŁOPCÓW (ur. 2010 - 2008) 6-8 kyu
I miejsce Ben Peters (Czechy)
II miejsce Tymoteusz Pyrzyk (Polska)
III miejsce Michal Janešík (Czechy)
III miejsce Vojtěch Zourek (Czechy)

Konkurencja KUMITE CHŁOPCÓW (ur. 2008 - 2005) 5-8kyu
I miejsce Anastasis-Ilias Tilios (Czechy)
II miejsce Robert Škroch (Czechy)
III miejsce Jan Handlíř (Czechy)
III miejsce Pavel Svoboda (Czechy)

Konkurencja KUMITE CHŁOPCÓW (ur. 2004- 2003) 7-6 kyu
I miejsce Tymoteusz Kantyka (Polska)
II miejsce Damian Jonarski (Polska)
III miejsce Tomáš Veleba (Czechy)
III miejsce Pavel Svoboda (Czechy)

Konkurencja KUMITE CHŁOPCÓW (ur. 2004- 2003) 7-6 kyu
I miejsce Samuel Ćwiek (Polska)
II miejsce Dominik Wenglarzy (Polska)
III miejsce Patryk Olchawa (Polska)
III miejsce Garnek Dominik (Polska)

Wszystkim startującym zawodnikom Serdecznie GRATULUJEMY udanych startów!

Zarząd Klubu

Akademia Karate Głuchołazy