dsc09325

Od dnia 08 stycznia 2020 r. do dnia 21 stycznia 2020 r. na terenie Gminy Głuchołazy odbyły się Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych  - etap gminny. 119 uczniów ze szkół podstawowych wzięło udział w dziesięciu konkursach przedmiotowych tj: Konkursie Polonistycznym, Języka Angielskiego, Języka Niemieckiego, Konkursie Matematycznym, Historycznym, Geograficznym, Biologicznym, Chemicznym oraz Fizycznym. Poniżej przedstawiamy wyniki.

Wyniki eliminacji Gminnych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020

Nazwa konkursu

Nazwa szkoły

Konkurs Polonistyczny

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Uśmiech Dziecka” w Charbielinie

II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bodzanowie

Konkurs Języka Angielskiego

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bodzanowie

II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Stary Las

II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju i Edukacji „Nasza Szkoła” w Sławniowicach

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

III miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach

Konkurs Języka Niemieckiego

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach

II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

Konkurs Historyczny

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bodzanowie

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Markowice, Polski Świętów, Sucha Kamienica

Konkurs Geograficzny

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Uśmiech Dziecka” w Charbielinie

II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

Konkurs Biologiczny

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Uśmiech Dziecka” w Charbielinie

II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Uśmiech Dziecka” w Charbielinie

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Uśmiech Dziecka” w Charbielinie

Konkurs Matematyczny

I miejsce – Publiczna Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach

II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bodzanowie

II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Uśmiech Dziecka” w Charbielinie

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Uśmiech Dziecka” w Charbielinie

Konkurs Chemiczny

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

Konkurs Fizyczny

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach

II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Uśmiech Dziecka” w Charbielinie

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach