herb glucholaz
Ważne!
Od czwartku (12.03) zawieszone zostaną zajęcia edukacyjne w placówkach oświatowych (szkołach i przedszkolach). Tym samym od czwartku 12 marca br. zawieszone zostają zajęcia edukacyjne w placówkach oświatowych. Od 16 marca nieczynny będzie także żłobek miejski. 12 i 13 marca jest okresem przejściowym (czytaj więcej na stronie Żłobka Miejskiego w Głuchołazach zlobekglucholazy.szkolnastrona.pl). Wszystko to zgodnie z decyzją polskiego Rządu.

 

Dziś (11.03) premier Mateusz Morawiecki poinformował, że od poniedziałku, 16 marca, wszystkie placówki oświatowe zostaną zamknięte na dwa tygodnie. Zamknięte będą też jednostki kultury (kina, teatry, muzea), odwołane zostaną także imprezy sportowe.

 

Zgodnie z informacjami, które posiadamy na chwilę obecną na terenie Gminy Głuchołazy nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem.

 

O szczegółach będziemy na bieżąco informować za pośrednictwem strony internetowej, oficjalnego profilu Facebook oraz poprzez gminne placówki oświatowe.

 

Link do informacji na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

 

ZUS informuje - Komu przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy: tutaj

Koronawirus: aktualne informacje i zalecenia

 

Skan informacji z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych