Pełne zestawienie uczestniczących w konkursach poniżej w tabeli.

Nazwa konkursu

 

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

 

 

Konkurs Języka Angielskiego

23 uczestników

 

 

I miejsce – Katarzyna Kiełb

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

 

II miejsce – Aleksandra Żuchowicz

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki

w Bodzanowie

 

III miejsce Joanna Iwańska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego 

w Głuchołazach

 

III miejsce – Michał Wandzel

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Burgrabice

   

Konkurs Języka Niemieckiego

3 uczestników

 

 

I miejsce – Karolina Bielakiewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

 

II miejsce – Katarzyna Kiełb

 

III miejsce Justyna Haręża

 

Konkurs Matematyczny

16 uczestników

I miejsce Ewa Herman

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego

w Głuchołazach

II miejsce Karol Śnieżek

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki

w Bodzanowie

III miejsce Daniel Rubaj

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

III miejsce Karolina Bielakiewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

 

Konkurs Historyczny

13 uczestników

I miejsce Piotr Kiełb

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

II miejsce Katarzyna Kiełb

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

III miejsce Iga Lubaś

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

 

Konkurs Przyrodniczy

16 uczestników

I miejsce Joanna Iwańska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

I miejsce – Michał Zapała

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

II miejsce Karolina Bielakiewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

II miejsce Aleksandra Bruzi

Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Świętowie

II miejsce – Katarzyna Kiełb

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

II miejsce – Szymon Miłaszewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

II miejsce – Aniela Piątek

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

w Głuchołazach

III miejsce – Maja Skowrońska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

Konkurs Polonistyczny

19 uczestników

I miejsce – Joanna Iwańska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach

II miejsce – Katarzyna Kiełb

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego „Przyjazna Szkoła” w Gierałcicach

III miejsce – Natalia Grabowska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Świętowie