W dniu 11.02.2016. Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego w Głuchołazach przekazał zestawienie uczniów głuchołaskich gimnazjów, którzy w roku szkolnym 2015/2016 uzyskali najlepsze wyniki w eliminacjach gminnych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

physics 140901 640

 

 

WYNIKI ELIMINACJI GMINNYCH

 

WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

 

dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2015/2016

 

 

 

Nazwa konkursu

 

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

 

 

 

Konkurs Polonistyczny

9 uczestników

 

 

 

 

I miejsce Jakub Zelek

 

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2

w Głuchołazach

 

I miejsce – Julia Wąsik

 

II miejsce Joanna Kocoń

 

III miejsce – Piotr Sobków

Publiczne Gimnazjum Nr 1

im. Powstańców Śląskich

w Głuchołazach

 

 

 

Konkurs Języka Angielskiego

12 uczestników

 

I miejsce Jakub Zelek

Publiczne Gimnazjum Nr 2

w Głuchołazach

 

 

Publiczne Gimnazjum Nr 1

im. Powstańców Śląskich

w Głuchołazach

 

II miejsce – Kornel Odoj

 

II miejsce Magdalena Witos

 

III miejsce Piotr Sobków

 

 

Konkurs Języka Niemieckiego

5 uczestników

 

 

I miejsce – Jakub Zelek

Publiczne Gimnazjum Nr 2

w Głuchołazach

 

II miejsce Celine Pabiś

 

III miejsce Kornel Odoj

Publiczne Gimnazjum Nr 1

im. Powstańców Śląskich

w Głuchołazach

 

 

 

 

Konkurs Biologiczny

15 uczestników

 

I miejsce Jakub Alasiński

Publiczne Gimnazjum Nr 1

im. Powstańców Śląskich

w Głuchołazach

 

II miejsce Jakub Zelek

Publiczne Gimnazjum Nr 2

w Głuchołazach

 

II miejsce Alicja Berbeć

Niepubliczne Gimnazjum Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek

 

III miejsce Jarosław Sadowski

Publiczne Gimnazjum Nr 1

im. Powstańców Śląskich

w Głuchołazach

 

III miejsce Julia Wąsik

Publiczne Gimnazjum Nr 2

w Głuchołazach

 

Konkurs Historyczny

11 uczestników

 

I miejsce Jakub Zelek

 

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2

w Głuchołazach

 

II miejsce – Konrad Korytkowski

 

III miejsce – Piotr Królikiewicz

 

Konkurs Języka Francuskiego

9 uczestników

 

I miejsce – Anna Prałat

 

 

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2

w Głuchołazach

 

II miejsce – Jakub Fortalski

 

II miejsce – Julia Wilczyńska

 

III miejsce Oliwia Brzozowska

 

III miejsce Agnieszka Jankowska

 

 

Konkurs Fizyczny

10 uczestników

 

I miejsce – Jakub Zelek

 

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2

w Głuchołazach

 

II miejsce – Anna Prałat

 

III miejsce – Oliwia Tomaszewska

 

III miejsce – Maja Kamińska

 

III miejsce – Kornel Odoj

Publiczne Gimnazjum Nr 1

im. Powstańców Śląskich

w Głuchołazach

 

Konkurs Chemiczny

10 uczestników

 

I miejsce – Jakub Zelek

 

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2

w Głuchołazach

 

II miejsce – Mateusz Lisoń

 

III miejsce – Julia Wąsik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs Matematyczny

7 uczestników

 

 

 

 

I miejsce Jakub Zelek

 

 

Publiczne Gimnazjum Nr 2

w Głuchołazach

 

II miejsce Anna Prałat

 

III miejsce Agnieszka Ślimak

 

Publiczne Gimnazjum Nr 1

im. Powstańców Śląskich

w Głuchołazach

 

III miejsce Paweł Więcek

 

 

 

Konkurs Geograficzny

9 uczestników

 

I miejsce Jakub Zelek

Publiczne Gimnazjum Nr 2

w Głuchołazach

Publiczne Gimnazjum Nr 1

im. Powstańców Śląskich

w Głuchołazach

 

II miejsce – Kornel Odoj

 

III miejsce Dagmara Beska

Publiczne Gimnazjum Nr 2

w Głuchołazach