DSC03350Niedzielny mecz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy, który rozpoczął się o godz. 16.00 zamknął bogaty w wydarzenia  weekend.  Naprzeciw naszej drużyny stanęły zawodniczki  reprezentujące MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra.  Rywalki, które spędziły na pierwszo ligowych parkietach kilka sezonów

postawiły poprzeczkę wysoko. Jednak w pełnej emocji i pozytywnej energii atmosferze, nasze zawodniczki przy wsparciu wspaniałej publiczności nie dały za wygraną. Wśród kibicujących naszej drużynie znalazł się Burmistrz Głuchołaz Edward Szupryczyński wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Stanisławem Szulem oraz Wiceburmistrzem Romanem Samborem. Bardzo wyrównana pierwsza i druga  kwarta  uniemożliwiały wytypowanie zwycięzcy tego meczu. Jednak ostatnie dziesięć minut należało do naszych zawodniczek i w efekcie pokonały one rywalki z Jeleniej Góry 61 : 53. Brawurowo otwarte drzwi do pierwszej ligi przez nasze koszykarki potwierdzają zasadność  ich występowania na pierwszo ligowych parkietach.